pelin karahan fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pelin karahan fan

pelin karahan fan

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» LÜTFEN BİR BAKIN
aslı enver röportajı EmptyCuma Eyl. 25, 2009 5:47 pm tarafından beyza_pelin

» üye sorunLarı ve çılGIN moderatörLER
aslı enver röportajı EmptyPtsi Nis. 06, 2009 5:31 pm tarafından Sensizlik

» Okul Müdürünün Öğrenci Velisine Şiiri
aslı enver röportajı EmptyPtsi Nis. 06, 2009 5:28 pm tarafından Sensizlik

» Erkeklerin Duasi
aslı enver röportajı EmptyPtsi Nis. 06, 2009 5:27 pm tarafından Sensizlik

» otobüste yer vermemek için soylenen bahaneler...
aslı enver röportajı EmptyPtsi Nis. 06, 2009 5:25 pm tarafından Sensizlik

» Ünlülerin msn adresleri...
aslı enver röportajı EmptyPtsi Nis. 06, 2009 5:24 pm tarafından Sensizlik

» Komik sözler
aslı enver röportajı EmptyPtsi Nis. 06, 2009 5:21 pm tarafından Sensizlik

» Banlanma nedenleri
aslı enver röportajı EmptyPtsi Nis. 06, 2009 5:20 pm tarafından Sensizlik

» Kadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar
aslı enver röportajı EmptyPtsi Nis. 06, 2009 5:18 pm tarafından Sensizlik

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En iyi yollayıcılar
Sensizlik
aslı enver röportajı Vote_lcapaslı enver röportajı Voting_baraslı enver röportajı Vote_rcap 
ALEX-10
aslı enver röportajı Vote_lcapaslı enver röportajı Voting_baraslı enver röportajı Vote_rcap 
demoç
Admin
_ceren-
nurhay@t
ardajı
avril-rock
beyza_pelin
Ph€l!n-yAqmUr
Forum
Ortaklar
bedava forum

aslı enver röportajı

YazarMesaj
Sensizlik
S.Moderator
S.Moderator
Sensizlik

aslı enver röportajı Empty
MesajKonu: aslı enver röportajı   aslı enver röportajı EmptyC.tesi Mart 21, 2009 3:27 pm

ASLI ENVER: ŞÖHRET BENİ DEĞİŞTİRMEDİ.

12 yaşına kadar İngiltere'de yaşayan Enver, oyunculuk kadar şarkıcılıktada iddalı...İngiltere'de katıldığı solo ses yarışmasında birinci olduğunu anlatan 23 yaşındaki Enver ile "Kavak Yelleri" ni ve idaellerini konuştuk...

Oyunculuğa nasıl karar verdiniz?

İngilterede okurken bizim bir rahibe hocamız vardı.Okulun korosuna girdim.Hocamız sesimi farketti ve beni solo ses yarışmasına teşvik etti.Orada birinci oldum.O zaman yaşım küçüktü.Daha sonra Türkiye'ye geldik.Hayal gücüm çok iyidi hikayeler, şiirler yazıyordum.Ardındanda yazdıklarımı evde kendi kendime oynamaya başladım.Oyunculuk isteği bende böyle başladı.

Dizinin çekimleri artık tamamen İstanbulda mı olacak?

Evet, yaz boyu diziyi İzmir'in Seferihisar ilçesinde çektik. Şimdi dizide hepimiz Üniversiteyi kazandık ve İstanbul'a taşındık. Artık "Kavak Yelleri" İstanbul'da çekilecek.

İstanbul dışında çekim zor mu?

Oranın suyuna ve havasına alışmakta zorlandık. Çok sağlık sorunu yaşadım. Bir türlü oranın havasına alışamadım, vücudum bile şişti. Bizi mutlu eden ise halkın sevgisi oldu. Orada gerçek anlamda bir aile gibiydik.

Siz ve ekip arkadaşlarınız birlikte bir çok kazalar atlattınız sizin başınıza gelen birşey oldu mu?

Ben ilk başta çok ağır bir nezle atlattım. Dağhan, ayak parmağını kırdı. Sette çekimlerde İbrahim balkondan düştü, hastanelik oldu. Pelin de kas spazmı geçirdi. Kısa bize nazar değdi.

Diziye başlarken bu kadar büyük ilgi göreceğinizi, her hafta gün birincisi çıkacağınızı tahmin ediyor muydunuz?

Umut ediyordum. iş seçerken doğru bir seçim yapmışım. Seçtiğim projenin başarılı olmasından mutluyum. Doğru karar verdiğimi gördüm. Bizim dizimiz kış dizisiydi, ancak yaşanan aksilikler nedeniyle yazın ortasında başladı. Ama sonuç önemli, başarılı oldu.

Şöhret sizi korkutuyor mu?

Bu, şöhreti nasıl kullandığına hazmedip hazmetmediğine bağlı. Oyunculuğa şöhret için değil, sevdiğim işi yapabilmek için girdim. Aslında tiyatro yapmayı amaçlıyordum, ama bir yerde karnımı doyurmam ve bir yerden başlamam gerekiyor. Çünkü oyunculuk yaparak para kazanmak ve birikimim sayesinde tiyatro oynamak istiyordum. Dokuz yıldır bu işin içindeyim. Aynı zamanda Haliç Üniversitesi Konservatuar Bölümü'nde öğrenim görüyorum. Tanınmak ve şöhretli olmak hayatımda birşey değiştirmedi. Hayranlarım evime mektuplar gönderiyor. Bunlar güzel şeyler, sevildiğini biliyorsun...

aslı enver röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» aslı enver'in dedesi
» Aslı Enver-Mine
» Aslı Enver'in gerçek ismi..
» Aslı Enver'i İlk Gördüğünüzde Ne hissettiniz ???????
» Aslı Enveri ne kadar tanıyorsun??..