pelin karahan fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pelin karahan fan

pelin karahan fan

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» LÜTFEN BİR BAKIN
Kadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar EmptyCuma Eyl. 25, 2009 5:47 pm tarafından beyza_pelin

» üye sorunLarı ve çılGIN moderatörLER
Kadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar EmptyPtsi Nis. 06, 2009 5:31 pm tarafından Sensizlik

» Okul Müdürünün Öğrenci Velisine Şiiri
Kadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar EmptyPtsi Nis. 06, 2009 5:28 pm tarafından Sensizlik

» Erkeklerin Duasi
Kadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar EmptyPtsi Nis. 06, 2009 5:27 pm tarafından Sensizlik

» otobüste yer vermemek için soylenen bahaneler...
Kadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar EmptyPtsi Nis. 06, 2009 5:25 pm tarafından Sensizlik

» Ünlülerin msn adresleri...
Kadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar EmptyPtsi Nis. 06, 2009 5:24 pm tarafından Sensizlik

» Komik sözler
Kadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar EmptyPtsi Nis. 06, 2009 5:21 pm tarafından Sensizlik

» Banlanma nedenleri
Kadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar EmptyPtsi Nis. 06, 2009 5:20 pm tarafından Sensizlik

» Kadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar
Kadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar EmptyPtsi Nis. 06, 2009 5:18 pm tarafından Sensizlik

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En iyi yollayıcılar
Sensizlik
Kadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar Vote_lcapKadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar Voting_barKadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar Vote_rcap 
ALEX-10
Kadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar Vote_lcapKadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar Voting_barKadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar Vote_rcap 
demoç
Admin
_ceren-
nurhay@t
ardajı
avril-rock
beyza_pelin
Ph€l!n-yAqmUr
Forum
Ortaklar
bedava forum

Kadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar

YazarMesaj
Sensizlik
S.Moderator
S.Moderator
Sensizlik

Kadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar Empty
MesajKonu: Kadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar   Kadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar EmptyPtsi Nis. 06, 2009 5:18 pm

Erkek: Bana isminizi bağışlar mısınız?
Kadın: Neden? Sizin yok mu?
Erkek: Size bir içki ısmarlayabilir miyim?
Kadın: Aslında içkinin parasını direkt alsam daha iyi olur.
Erkek: Ben bir fotoğrafçıyım ve ne zamandır sizinki gibi bir yüz arıyordum.
Kadın: Ben de estetik cerrahım ve ne zamandır sizinki gibi bir yüz arıyordum.
Erkek: Sanırım sizinle daha önce bir kez çıkmıştık ya da iki kez?
Kadın: Sadece bir kez çıkmış olabiliriz, çünkü aynı hatayı ikinci kez yapmam.
Erkek: Nasıl bu kadar güzel olabiliyorsunuz!
Kadın: Sanırım doğarken sizin payınızı da ben almışım.
Erkek: Bu cumartesi benimle çıkar mısınız?
Kadın: Üzgünüm, bu cumartesi başım ağrıyacak.
Erkek: Birçok erkeğin başını döndürüyor olmalısınız.
Kadın: Siz de birçok kadının midesini bulandırıyor olmalısınız.
Erkek: Sizi çok mutlu edebilirim.
Kadın: Nasıl? Gidiyor musunuz?
Erkek: Size evlenme teklif etsem, ne cevap verirdiniz?
Kadın: Bir şey diyemezdim muhtemelen, çünkü gülerken konuşamam.
Erkek: Sizi sinemaya davet edebilir miyim?
Kadın: Ben o filmi gördüm.
Erkek: Hayatım boyunca neredeydiniz?
Kadın: Sizden saklanıyordum.
Erkek: Hayatım boyunca neredeydiniz?
Kadın: Hayatınızın geri kalanında da olacağım yerde, rüyalarınızda.
Erkek: Sizi daha önce bir yerde görmüş gibiyim...
Kadın: Evet, o yüzden artık oraya gitmiyorum.
Erkek: Ne işle meşgulsünüz?
Kadın: Kadın taklidi yapıyorum.
alinti xD

Kadının Onla cıkmak isteyen Erkege verdigi Morartici cvplar
1 sayfadaki 1 sayfası